Pomoc drogowa 24h - dzwoń teraz! 504 06 06 06

Pomoc drogowa 24h - dzwoń teraz! 504 06 06 06

Lakiernictwo

lakiernictwo
lakiernictwo
lakiernictwo
lakiernictwo

Lakiernictwo samochodowe

Samochody po zakończonych pracach blacharskich przemieszczane są w systemie zamkniętym z hali wstępnego przygotowania do lakierowania.

Stanowisko to posiada osobne źródło zasilania wody, stałej temperatury oraz stanowisko do wstępnego natrysku z kurtyną powietrzną. Samochody są lakierowane w bezpyłowej komorze lakierniczej o przepływie powietrza 20tys. M3/ H. W kabinie zainstalowany jest system 8 dysz do suszenia lakierów wodnych, powietrze podawane jest z kompresora śrubowego przez osuszacz powietrza i filtr DEVILBISS DVFR-2 czyszczący powietrze do 0.01 mikrona. Do lakierowania używamy pistoletów marki: Devilbiss GTI 110, IWATA W400 WB, w pracach przygotowawczych wykorzystujemy szlifierki oscylacyjne DYNABRADE, zalecane przez techników AKZO-NOBEL.

W ramach współpracy z AKZO-NOBEL nasi pracownicy odbywają cykliczne szkolenia w ośrodku szkoleniowym w Warszawie. Warto zaznaczyć, że 20 czerwca 2007r. nasza firma jako pierwszy warsztat podwykonawczy w Polsce otrzymała Certyfikat ze Skody Auto Polska na naprawy Blacharsko-Lakiernicze.

  • Dobrze wyszkolona kadra
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Przystępne ceny

Potrzebujesz profesjonalnej usługi lakierniczej?